HİZMETLERİMİZ

GALA Kaşıbeyaz ile Kaşıbeyaz’ın etkileyici ruhu, ihtişamlı bir mekanda hayat buluyor. Hayranlık uyandıran mimarisi ve yılların getirdiği üstün tecrübeleriyle hayalini kurduğunuz ne varsa GALA Kaşıbeyaz’da sizleri bekliyor. Dekorasyonuyla, yemekleriyle, hizmetleriyle adımınızı attığınız ilk dakikadan ayrıldığınız ana kadar her saniyesinden %100 memnuniyet duyacağınız her şey için GALA Kaşıbeyaz’a davetlisiniz.

Gala Davet Mekanı, çiftleri ömürlerinin sonuna dek unutamayacakları bir düğün ile evlendiriyor. GALA Kaşıbeyaz, 500 kişilik, kolonsuz geniş kapalı alanıyla saray atmosferinde bir düğün imkanı sunuyor. Yeşillikler içinde bir kır düğünü hayal eden çiftler içinse 1000 kişilik açık alanda, Gazebo altında kıyılan muhteşem bir nikahla, dillere destan düğünler tasarlıyor. 

 

Kusursuz bir düğün için tüm detayların düşünüldüğü Gala Davet Mekanı’nda gelin ve damat için ayrı kuaför salonları, süit odalar ve özel kulisler bulunuyor. 

 

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Güneydoğu Anadolu mutfağından deniz mahsullerine uzanan seçkin bir menüyü Gala Davet Mekanı’na taşıyarak bu çok özel akşamı enfes bir lezzet şölenine dönüştürüyor. Yemeklerin düğün esnasında yapıldığı ve maşa servisi sistemiyle sıcak olarak tek tek masalara servis edildiği düğünden tüm konuklar memnun ayrılıyor. 

 

GALA Kaşıbeyaz’da sizin için her şey en ince detayına kadar düşünülüyor. Salonun atmosferinin de aynı özenle tasarlandığı bu özel gecede size sadece mutluluğunuzun tadını çıkarmak kalıyor.

Söz konusu mutluluğunuzsa hataya yer yoktur. Bu yüzden hayatınızın en özel anlarını yaşarken düşünülmesi gereken onlarca ayrıntı arasında kaybolmayın. Yaratıcı ve farklı fikirler arıyorsanız, bize hayallerinizi anlatın yeter.

 

Eğlenceli ve unutulmaz bir kına gecesi yaşamak isteyenlerin yeni adrese GALA Kaşıbeyaz...

Mezuniyet bir bitiş gibi gözükse de aslında yeni hayata ilk adımın atıldığı, sadece bir kez yaşanabilecek güzellikte bir gecedir. 

 

GALA Kaşıbeyaz ailesi olarak bu mutlu gecenizi sizin için en harika şekilde organize etmeye ve bu geceyi uzun yıllar unutulmaz kılmaya hazırız.

 

Hem konumu hem de sahip olduğu eşsiz olanaklarla, geceye katılan herkesin beklentilerine en ideal şekilde cevap veren GALA Kaşıbeyaz ile artık zemin katlarda yer alan balo salonlarına mahkum değilsiniz. Günün ve gecenin ışığını alan, bahçe manzarası olan, yüksek tavanlı ve kolonsuz davet salonu ile İstanbul’un en güzel balo salonlarından biri huzurlarınızda...

 

Lüksün en şık hali olan GALA Kaşıbeyaz, ince bir zevkle dekore edildi. Son teknolojiyle donatılan ses sistemi ve alanında uzman profesyonel ekibiyle burada her şey sizin daha mutlu olmanız için tasarlandı.

GALA Kaşıbeyaz, 500 kişilik kapalı, 1000 kişilik açık davet alanlarıyla sizin için büyük önem arz eden davetlerinizde yanınızda olmaktan gurur duyuyor. Hafızalardan yıllarca silinmeyecek organizasyonlarınızın ev sahipliği yapmanın eşsiz hazzını yaşıyor.  

 

Ücretsiz otopark, vale hizmetimizle davetlerinizde konuklarınıza misafirperverliğinizi gösterebilir, uzman kadromuz sayesinde kendinizi her an güvende hissedebilirsiniz. Muhteşem lezzetlerimizle, davetlerinizi misafirlerinizin damaklarında kalan unutulmaz bir tat olarak sonsuza dek ölümsüzleştirebilirsiniz. 

Özel dekorasyonu, geniş olanaklar sağlayan hizmet anlayışı ile kurumsal organizasyonların vazgeçilmez adresi GALA Kaşıbeyaz olacak. Rahat ulaşım imkanı sağlayan bir lokasyonda, kaliteli bir sunum gerçekleştirmek isteyen kurumsal şirketler burada buluşacak. 

 

Kolonsuz salonu, gün ışığı alan yemyeşil manzarası, açık ve kapalı kokteyl alanlarıyla toplantıların sıkıcılığı tarihe karışıyor. Yüksek kapasiteli, tavandan havalandırmalı ısıtma ve soğutma sistemi toplantılarda muhteşem bir konfor sağlıyor. Kapalı devre ses düzeni, wireless bağlantısı ve salonun 3 ayrı köşesinde yer alan barkovizyon sistemi ise sunumlarınızda olası sorunları ortadan kaldırıyor. 

 

Teknik üstünlükler, ücretsiz açık otopark, vale ve vestiyer hizmetleri ile birleşince misafirlerinize bu rahatlığı doyasıya yaşamak kalıyor. 

Hangi erkek sünnet düğününü unutabilir ki? Çocuğunuzun yıllar sonra bile aklında kalacak olan en önemli anlarından birini güzelleştirmek GALA Kaşıbeyaz ile elinizde...

 

Aile ve akrabaları buluşturan bu unutulmaz günde, sünnet düğünlerinin geleneksel eğlencelerini GALA Kaşıbeyaz sizler için yaşatmaya devam ediyor. Osmanlı ihtişamını günümüze taşıyan GALA Kaşıbeyaz, çocuğunuzun erkekliğe adım attığı bu günü, görkemli bir düğüne dönüştürmek için her türlü hizmeti sunuyor. 

 

Çocuğunuz hayal etsin, biz gerçeğe dönüştürelim.