HAKKIMIZDA

Kaşıbeyaz’ın 40 yılı aşan deneyim ve kalitesiyle hizmet vermeye başlayan GALA Kaşıbeyaz, düğün, nişan, sünnet düğünü, bireysel ve kurumsal davetler ile lansman yemekleri gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Özenle hazırlanmış bir mekanda, profesyonel bir sunum eşliğinde hayatınızın en özel anlarını unutulmaz kılıyor.

500 kişi kapasiteli kapalı alanı, 1000 kişi kapasiteli 3 dönümlük bahçesi, açık ve kapalı çocuk alanları, bebek bakım odası, gelin-damat hazırlık odası, kulisi, sanatçı odası, bay ve bayan mescidi ile GALA Kaşıbeyaz ihtiyaç duyacağınız her şeyi aynı çatı altında sunuyor.

Büyüleyici gala davet bölümü, zarif ve görkemli davet alanı, yüksek bir tavan altında özenle seçilmiş donanımı, kristal avizeleri ve gün ışığının içeri süzülmesine olanak veren şık pencereleriyle lüks ve zarafet burada sentezleniyor. GALA Kaşıbeyaz, tüm bu özellikleriyle sosyal etkinlikler ile şirket etkinlikleri için vazgeçilmez bir mekan haline geliyor.

GALA Kaşıbeyaz, özel dekorasyonu ve geniş imkanlar sunan hizmet anlayışı ile sizin yerinize her şeyi düşünüyor. Rahat ulaşım imkanı sunan lokasyonuyla, kaliteli bir sunum gerçekleştirmek ve anı özel kılmak isteyen herkesin yeni gözdesi GALA Kaşıbeyaz...

Sizi de bekleriz.